MILL’S – SYNONIM MĘSKIEGO STYLU

Według naszej filozofii słowo „męski” w modzie oznacza wygodę, minimalizm idealnie skrojone ubrania w wersji smart casual – z elementem elegancji w nowoczesnym wydaniu. Właśnie takie – męskie – kolekcje tworzymy. Ubieramy dobrze, modnie i wygodnie.

O marce

MILL’S to stworzona w Warszawie marka dla nowoczesnych, świadomych mody i wymagających najlepszej jakości kobiet i mężczyzn. Flagowymi produktami MILL’S są płaszcze i marynarki z naturalnych tkanin m.in. wełny, lnu i kaszmiru.

Wiedząc jak ważne są detale, przywiązujemy szczególną wagę do dodatków, wytwarzanych tylko z naturalnych surowców np. bawolich rogów lub orzecha.

Wszyscy, którzy cenią sobie wygodę, minimalizm oraz idealnie skrojone ubrania w wersji smart casual, znajdą u nas okrycia będące ich “drugą skórą”. Stylizacje tworzone z udziałem płaszczy MILL’S pasują zarówno na niezobowiązujące spotkania biznesowe, wieczorne wyjścia oraz eleganckie uroczystości.

MILL’S – MADE FOR YOU IN WARSAW

Odbiorcy

Wszyscy, którzy cenią kunszt wykonania perfekcyjnej konstrukcji ubrania, naturalne materiały i nietuzinkowe dodatki, pokochają warszawską markę MILL’S. Ręcznie uszyte produkty, doskonale prezentujące się na sylwetce, docenią esteci, osoby poszukujące unikalnego stylu i miłośnicy detali. Krótkie serie sezonowych kolekcji sprawiają, że ubrania zawsze dopasowane są do aktualnych, światowych trendów mody. A sygnowane marką MILL’s dodatki, jakość tkaniny i wzory materiałów podkreślą unikatowy styl właściciela ubrania.

Twórcy marki MILL’S

Tomasz Fabijański – założyciel, pomysłodawca i właściciel.

Ukończył Wydział Włókienniczy na Politechnice Łódzkiej. Ponad 25 lat kierował i organizował produkcję w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach, a od 10 lat prowadzi swoją firmę.

Tomasz Fabijański to zawodowiec w konstruowaniu ubioru i jego szyciu. Cały czas doskonali i zgłębia światowe tajniki technologii i produkcji odzieży luksusowych produktów. Nieustannie dąży do perfekcjonizmu, realizując się przy tym swoją życiową pasję jaką jest krawiectwo.

Najlepszym tego dowodem są ubrania sygnowane marką MILL’S, pokazującą kunszt i wieloletnie doświadczenie w szyciu doskonałej jakości artykułów.

Zespół świetnych konstruktorów i krawcowych

Nasi współpracownicy to perfekcjoniści i pasjonaci zawodu. W warszawskiej pracowni przy ul. Szaserów 38, własnoręcznie dbają o najwyższą jakość konstrukcji ubrań jakie się tutaj tworzy. Dlatego też z dumą i satysfakcją podkreślamy polską, ręczną pracę naszych krawcowych, dołączając do każdego artykułu oryginalną wszywkę „MADE FOR YOU IN WARSAW”.

Anna Kalbarczyk – dyrektor ds. Public Relations

Ukończyła Uniwersytetu Warszawski, kierunek public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Executive MBA w Polskiej Akademii Nauk. Od 10 lat współpracuje z zarządami i właścicielami firm, doradzając im w obszarze strategii komunikacji i Public Relations. Właściciel firmy Kalbarczyk PR. W MILL’S odpowiedzialna za wizerunek marki oraz kontakty z partnerami firmy.